Search found 82 matches

by Bezelset
Sun Nov 13, 2016 8:26
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG marraskuu
Replies: 15
Views: 4246

Re: FMG marraskuu

//pakko vetäytyä tällä erää pois.
by Bezelset
Wed May 04, 2016 13:50
Forum: Kimppatilaukset
Topic: Bali Handmade
Replies: 21
Views: 3733

Re: Bali Handmade

Jos vielä mahtuu mukaan niin voisin myös laittaa pikkulistan illalla tulemaan :)
by Bezelset
Sun Apr 03, 2016 10:22
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG Huhtikuu
Replies: 17
Views: 3510

Re: FMG Huhtikuu

Mukana!
by Bezelset
Thu Feb 04, 2016 7:41
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG helmikuu
Replies: 22
Views: 3869

Re: FMG helmikuu

Mukana taas!
by Bezelset
Fri Jan 15, 2016 13:49
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG tammikuu / ISIS
Replies: 21
Views: 3893

Re: FMG tammikuu / ISIS

Mukana tännekin :)
by Bezelset
Mon Dec 28, 2015 3:33
Forum: Kimppatilaukset
Topic: Panda / Tammikuu
Replies: 39
Views: 8679

Re: Panda / Tammikuu

Mukana! :)
by Bezelset
Thu Dec 03, 2015 5:01
Forum: Kimppatilaukset
Topic: The curious gem
Replies: 17
Views: 3840

Re: The curious gem

Joudunkin jättäytymään pois tästä kimpasta...
by Bezelset
Mon Nov 23, 2015 1:32
Forum: Kimppatilaukset
Topic: The curious gem
Replies: 17
Views: 3840

Re: The curious gem

Loistavaa :) Tässä vaiheessa voisin omien ostoksieni lisäksi ottaa puolet seuraavasta nauhasta:

CG6151 - Ocean Blue Apatite Faceted Rondelles 3.5mm ~ 13" Strand - €22.76
by Bezelset
Sun Nov 22, 2015 18:37
Forum: Kimppatilaukset
Topic: The curious gem
Replies: 17
Views: 3840

Re: The curious gem

No mikä jottei! Olen mukana. Eikä minullakaan kiirettä ole, ens kuun alku passaa hyvin.

Mitens jos tilaa noita nauhoja, onko mahdollista jakaa esim. 1 nauha osiin jos löytyy ottajia?
by Bezelset
Thu Nov 19, 2015 1:03
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG marraskuu
Replies: 36
Views: 5751

Re: FMG marraskuu

Tavarat perillä! Iso kiitos taas :)
by Bezelset
Mon Nov 16, 2015 23:58
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG marraskuu
Replies: 36
Views: 5751

Re: FMG marraskuu

Mitäs tälle kuuluu?
by Bezelset
Tue Oct 27, 2015 10:12
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG marraskuu
Replies: 36
Views: 5751

Re: FMG marraskuu

Mukana taas.
by Bezelset
Tue Oct 27, 2015 10:11
Forum: Korukeskustelut
Topic: Helmien koko vaijerikorussa?
Replies: 3
Views: 1474

Re: Helmien koko vaijerikorussa?

Ei mahda toimia noin isoilla helmillä ilman välihelmiä :)
by Bezelset
Sun Oct 18, 2015 20:14
Forum: Hopea ja muut metallit
Topic: Juottaminen ja makeanvedenhelmi
Replies: 2
Views: 2829

Re: Juottaminen ja makeanvedenhelmi

Eikö helmeä saa korusta pois ennen juottamista? Kova lämpö tosiaan pilaa helmen, en lähtisi yrittämään edes suojan kanssa.
by Bezelset
Tue Sep 22, 2015 10:52
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG syyskuu ISIS
Replies: 15
Views: 3183

Re: FMG syyskuu ISIS

Mukana! :D