Search found 472 matches

by Skuolfi
Thu Aug 24, 2017 16:56
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG elokuu
Replies: 15
Views: 1821

Re: FMG elokuu

Ihan vähän....
by Skuolfi
Sun Jun 11, 2017 13:00
Forum: Kimppatilaukset
Topic: Fire Mountain Gems kesäkuu
Replies: 13
Views: 2343

Re: Fire Mountain Gems kesäkuu

Lisata lähetetty, samoin rahat.
by Skuolfi
Sun Jun 04, 2017 22:04
Forum: Kimppatilaukset
Topic: Fire Mountain Gems kesäkuu
Replies: 13
Views: 2343

Re: Fire Mountain Gems kesäkuu

mukana pienellä tilauksella
by Skuolfi
Fri Sep 16, 2016 11:25
Forum: Kimppatilaukset
Topic: Panda Syyskuu
Replies: 25
Views: 4831

Re: Panda Syyskuu

Muistaako joku (Nunnuli? Pänisteri? ), mitä olivat ne pienet lukot, jotka "toimivat kuin junan vessa)? Viimeksi tilatut olivar EC901-NFLFs ja olivat vähän liian pieniä.

Brass Lobster Claw Clasps, Nickle Free, Silver, 15x8x3mm (KK-903-S-NF) nämä?
by Skuolfi
Mon Sep 12, 2016 18:42
Forum: Kimppatilaukset
Topic: Panda Syyskuu
Replies: 25
Views: 4831

Re: Panda Syyskuu

Hei
Minä tarvitsisin vain pieniä lukkoja.... Sillä mukana.
by Skuolfi
Sat Jun 18, 2016 10:23
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG toukokuu
Replies: 16
Views: 4788

Re: FMG toukokuu

Kiitos Ja oikein hyvää ja leppoisaa kesää.
by Skuolfi
Wed May 25, 2016 13:26
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG toukokuu
Replies: 16
Views: 4788

Re: FMG toukokuu

saithan myös rahat?
by Skuolfi
Mon May 23, 2016 13:33
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG toukokuu
Replies: 16
Views: 4788

Re: FMG toukokuu

HUps :Onko "tiistaina 23.5 klo 17 mennessä!" maanantai 23.5 vai tiistaina 24.5. mennessä!
by Skuolfi
Wed May 18, 2016 12:22
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG toukokuu
Replies: 16
Views: 4788

Re: FMG toukokuu

Jos ei muuta, niin varastoon... Eli mukana.
by Skuolfi
Tue Apr 26, 2016 11:21
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG 26.4
Replies: 10
Views: 2231

Re: FMG 26.4

Lista ja rahat laitettu.
by Skuolfi
Tue Apr 19, 2016 18:23
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG 26.4
Replies: 10
Views: 2231

Re: FMG 26.4

Mukana
by Skuolfi
Fri Mar 04, 2016 17:12
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG helmikuu
Replies: 22
Views: 3835

Re: FMG helmikuu

Kysyn, kun en tiedä: Missä FMG:llä sanotaan, paljonko jokin, esim helminauha, painaa? Ja vielä : toimiiko QR-koodi
by Skuolfi
Thu Mar 03, 2016 0:04
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG helmikuu
Replies: 22
Views: 3835

Re: FMG helmikuu

Loppumaksu maksettu.
by Skuolfi
Sat Feb 13, 2016 15:17
Forum: Kimppatilaukset
Topic: FMG helmikuu
Replies: 22
Views: 3835

Re: FMG helmikuu

Lista ja rahat lähetetty.
by Skuolfi
Fri Feb 05, 2016 16:26
Forum: Kimppatilaukset
Topic: Panda / Tammikuu
Replies: 39
Views: 8624

Re: Panda / Tammikuu

Suntsa; minkälaisia puikkoja sait? Ehkä joku koulu ostaisi.